KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Koppsarstick 13592695
nr 1359 2695
Koppsarstick
3 st, Jakobsdahl, ur Suecia antiqua et Hodierna, oramade lösa blad, längd: 36,5-41 cm, djup: 30,5 cm
Kondition: slitage, skador
Utrop:
500 kr
Såld:
600 kr
måndag 9 november 2020
kl 18:16:50
500 kr
300 kr
350 kr (Budbetjänt)